MATY'S Aromatherapy

for love and harmony...


Vážení přátelé, obchodní partneři a zákazníci,

společnost MATY´S Aromatherapy s.r.o. jsme založili s touhou vytvořit prémiové svíčkové produkty, které budou nejen krásné, ale také zdravotně a ekologicky nezávadné.

Monika a Marcel Balharovi s rodinou. Zakladatelé značky MATY'S Aromatherapy
Monika a Marcel Balharovi s rodinou. Zakladatelé značky MATY'S Aromatherapy

Nechceme totiž škodit, chceme do životů vnášet lásku, harmonii a radost. Pomozte nám rozšířit zdravé svíčky i vosky a omezit tak prodej škodlivých parafínových produktů vznikajících při výrobě nafty. Jen čas ukáže, nakolik je tento úkol obtížný. My však věříme, že se nám to společně podaří.

Závěrem nám dovolte, abychom Vás ujistili, že naše vůle a chuť vykonávat vše poctivě, spolehlivě a kvalitně se nezmění. Rádi Vás osobně přesvědčíme, že to nejsou jen fráze, ale realita našeho každodenního podnikání.

S pozdravem
Monika a Marcel Balharovi
zakladatelé značky MATY'S Aromatherapy 


  • Zdraví našich zákazníků a zodpovědný přístup k přírodě jsou pro nás hlavními prioritami.
  • Klademe důraz na 100% ověřenou kvalitu jednotlivých materiálů (přírodní sojový vosk, bavlněné knoty, organické barvy atd.).
  • Využíváme tedy jen nejlepší komponenty a produkty vyrábíme ručně v Čechách.
  • Minimálně 50 % naší výroby je zastoupeno v chráněných dílnách, kde se snažíme pomáhat fyzicky nebo  psychicky nemocným lidem.
  • V současnosti dokážeme každý produkt vyrobit v objemu cca 30 000 kusů ročně. V případě potřeby dokážeme výrobu navýšit. 
  • Našim obchodním partnerům poskytujeme marketingový servis. Tato podpora v sobě zahrnuje dodání propagačních materiálů v jazyce dané země (plakáty ve formátu A3 i A4, samolepky, vývěsky obchodů apod.). Dále dodáváme brožury s detailním popisem značky MATY'S Aromatherapy, ve které jsou samozřejmě i podrobně popsány všechny produkty, které naše společnost vyrábí.
  • Neustále vyvíjíme další jedinečné produkty v souladu s naší filozofií (zdravotně a ekologicky nezávadné materiály, další využití, výroba v ČR, luxusní design a obal).